۲۰۱۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۷:۲۲

با خبرگزاری ها

پس از ماه‌ها بلاتکلیفی و بسته بودن ایرالکو در سازمان بورس، بالاخره گره کور این نماد با تلاش مدیر عامل و هیات‌مدیره این شرکت باز  شد. به گزارش روابط عمومی ایرالکو، در پایان مجمع فوق‌العاده روز دوشنبه و پس از گزارش روند افزایش سرمایه شرکت آلومینیوم ایران و ثبت آن در سامانه کدال، مجوز این افزایش سرمایه از سوی سازمان بورس صادر شد.

به گزارش تحلیل نو به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدرضا پورابراهیمی گفت: فقط ۲۰ درصد ۵۰ میلیون سهامدار عدالت اکنون و بر اساس قانون باید تعیین تکلیف شوند.

در نخستین روز کاری هفته در بازار سرمایه شاهد افت قیمت ها و فشار فروش در اکثر نمادها بودیم. شاخص بازار با 340 واحد افت در ارتفاع 77.135 به کار متوقف شد. شاخص فرابورس اما 4/1 واحد رشد نمود!! مجموع ارزش معاملات بورس و فرابورس 304 میلیارد تومان بود .

 شاخص کل بورس امروز بعد از نوسان منفی در پایان بیش از 127 واحد کاهش داشت و در نهایت بر روی عدد 77475 ایستاد ولی شاخص کل فرابورس با افزایش کمتر از یک واحدی خود بر روی عدد 870 متوقف گردید. ارزش معاملات روزانه بورسی و فرابورسی در مجموع به بیش از 531 میلیارد تومان رسید.

در بازار سرمایه امروز شاخص بازار با 12 واحد رشد به ارتفاع 77.603 رسید. شاخص هم وزن اما 20 واحد افت نمود. نماگر بازار فرابورس بدون تغییر در ارتفاع 869 ثابت ماند. ارزش معاملات در مجموع امروز بورس و فرابورس 456 میلیارد تومان بود. "فاذر" با 10 میلیارد تومان معامله بیشترین ارزش معاملات بورس را به نام خود ثبت نمود.

شاخص کل بورس امروز بیش از 15 واحد افزایش داشت و در نهایت بر روی عدد 77590 ایستاد و شاخص کل فرابورس نیز با افزایش بیش از 3 واحدی خود بر روی عدد 869  متوقف گردید. ارزش معاملات روزانه بورسی و فرابورسی در مجموع به بیش از 390 میلیارد تومان رسید.

Page 1 of 233